The-West na telefon

Czy miałeś kiedyś taką sytuację, że nie było Cię w domu, a event trwał i warto byłoby zebrać kilka rakiet na evencie? A może chciałeś szybko komuś odpisać na PW?

Niestety InnoGames jest trochę zajęte tworzeniem nowych ulepszeń w grze, które umilą nam przemierzanie prerii na naszych kozach lub świniach, więc nie mają czasu na tworzenie aplikacji The-West.

A co jeśli jest jakiś inny sposób na przeglądanie The-West’a na telefonie bez aplikacji InnoGames?

Chciałbym zaprezentować wam przeglądarkę Puffin która jako jedna z nielicznych przeglądarek na telefon posiada Adobe Flash.

puffin

Także ten… Jeśli pobierzemy już naszą nową przeglądarkę na telefon/tablet to wystarczy zalogować się na the-west.pl i mamy już naszą grę 🙂

W zależności od mocy naszego telefonu różne opcje będą nam działać 🙂 Oto trochę screenów z mojego użytkowania.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Jak widać na moim telefonie miałem jedynie problemy z forum i przygodami. Co do pierwszego zagadnienia to wystarczy otworzyć forum w oddzielnej zakładce (przyciskiem w grze) i włala 🙂 A jeśli chodzi o przygody… Brakowało tła, ale dało się grać, niestety nie było to wygodne. Proponuję używać tej opcji jedynie na tabletach 🙂

Jeśli macie problemy z kliknięciem w mały przycisk na ekranie wystarczy włączyć opcję myszki w przeglądarce (lewy dolny róg). Mamy teraz touchpada.

Mam nadzieję, że ta opcja przyda Wam się 🙂

Wojcieszy