Poradnik na eventy, według Cherry 1991

Witam.

Z racji eventu, mały poradnik dotyczący zbierania chryzantem oraz losowania – poradnik pisany z realną wiedzą oraz przebiegiem loterii w ostatnich trzech latach.

Doskonale wiem, iż nie chcecie czytać długich esejów, także wypunktuję i objaśnię wszystko.

1) Odpal premium energii i automatyzacji
Dlaczego? Podstawowy warunek – 180 000 chryzantem zebrać to jest wyczyn. Spokojnie – zwróci Ci się, jeśli dostosujesz się do moich wskazówek – 50 obligacji za każde przekroczone 5 000 chryzantem ponad normę. Poniżej wskazówki.

2) Zakup minimum 200 bryłek
Dlaczego? O ile nie masz już tego bonusu z przeszłości – pozwala na dwa DARMOWE losowania dziennie. Kusi? Myślę, że tak. Kolejny zakup 200 bryłek nie zwiększy już darmowych losowań.

3) W czasie eventu buduj kościół (15 minut)
Dlaczego? Na czas rozbudowy schodzi całe 3 pkt energii, za rozbudowę dostajesz między 85 a 135 chryzantem. W przeliczeniu na prace 10 minutowe wychodzi porównywalna liczba kwiatków, a energia w przeliczeniu na godzinę – kościół 12, prace 30. Po co przepłacać? Automatyzacja 9 prac, premium energii, regeneracja Śpiworami (15% energia 15% motywacja pracy) i na spokojnie dobijasz 180 000 chryzantem 🙂

4) Inne źródła kwiatków
Wiadomo, że na przygodach też zdobywa się chryzantemy (od ilości punktów – standard jak co rok). Za forty ostatnio za ilość ludzi na bitwie, ilość rund oraz czy padniesz czy nie, też dostaje się duże ilości chryzantem.
– WAŻNE – jeśli omdlejesz na bitwie fortowej, dostajesz 2x więcej kwiatów niż za przeżycie. Taki mamy klimat, masochizm w cenie.

5) Wysyłaj kwiatki znajomym

Ważną częścią każdej loterii jest wysyłanie kwiatów znajomym. Możemy to sobie ułatwić skrpytem TW Friends.

Pamiętaj! Im częściej ty wysyłasz chryzantemy znajomym, tym częściej oni Ci je odsyłają 🙂

Zatem podsumowując – chcesz mieć set za 180k? Wykonuj następujące rzeczy:
a) Odpalaj budowę kościoła po 15 min
b) W międzyczasie graj przygody
c) Bądź online na bitwie fortowej – najlepiej padnij

Cherry 1991