Dzień Niepodległości USA 2017

 

https://media.innogamescdn.com/com_WEST_ZZ/tamboolatm_images/xsht_ind_day.png

Kowboje i Kowbojki,

Jak co roku w okolicach 4lipca w grze startuje event z okazji Dnia Niepodległości USA.

Od 27 czerwca do 24 lipca (data dla bety!) będzie trwał event w którym pomożemy przygotować imprezę z okazji tego święta. Również z tej okazji do gry zostanie wprowadzone nowe zadanie.


Przydatne informacje odnośnie eventu i nie tylko:

  1. Bonusy mogą się jeszcze zmienić!
  2. Coraz więcej dzieje się na facebooku DzikiTW, wiele informacji pojawia się właśnie tylko tam, więc zachęcam do polubienia oraz obserwowania strony.
  3. Podczas eventu będziemy zbierać fajerwerki, warto zapoznać się z poradnikiem gracza Cherry 1991 https://dzikitw.wordpress.com/poradniki/poradnik-na-eventy-wedlug-cherry-1991/
  4. Event będzie w okresie wakacyjnym, więc pewnie wielu z Was nie będzie miało dostępu do komputera. Zachęcam do zapoznania się z poradnikiem https://dzikitw.wordpress.com/poradniki/the-west-na-telefon/
  5. Jak co event będziemy rozdawać specjalną walutę znajomym, aby sobie ułatwić tą czynność warto pobrać odpowiednie skrypty https://dzikitw.wordpress.com/skrypty/

Sam event będzie wyglądać tak jak w poprzednich latach:

Wydarzenie to będzie podobne do zeszłorocznego. Każdy z Was będzie mógł budować w czterech kategoriach. Pierwsza kategoria będzie darmowa, kolejne będą płatne odpowiednio ( 25 bryłek / 1500 sztucznych ogni, 150 bryłek / 9000 fajerwerków, 800 bryłek / 48000 fajerwerków). Zamiast bryłek, możecie też używać eventowej waluty – fajerwerków. Budowa początkowo będzie trwała 4 godziny, zaś każda kolejna odpowiednio więcej. Będziecie mogli zredukować czas budowy o dwie godziny za pomocą bryłek lub fajerwerków (8 bryłek / 480 sztucznych ogni). Po każdej zakończonej budowie, należy ręcznie odebrać nagrodę.

Oprócz nagród za budowę, będziecie także otrzymywać prezenty za osiąganie określonego poziomu budowy. od pierwszego do 120. Rozbudowa pierwszej kategorii zwiększy poziom o 1, drugiej o 2, trzeciej o 3 i czwartej o 4 poziomy. Zbierz wszystkie części zestawu paradnego, wraz z kolejnymi etapami budowy.

Walutę eventową, czyli fajerwerki, możecie zdobywać na tej samej zasadzie jak serca, czy też aksamitki: podczas wykonywania prac, z pojedynków, z bitw fortowych, od przyjaciół…

Przedmioty będą podzielone na 4 kategoriom: pospolite, niepospolite, rzadkie i bardzo rzadkie. Jest możliwe znalezienie rzadszych przedmiotów przy budowie w tańszych kategoriach.
Gracz, który zakończy wydarzenie z najwyższym poziomem budowy otrzyma zestaw Kolekcję Starego Dobrego Westa, stworzony specjalne na potrzeby eventu. Możecie śledzić swoją aktualną pozycję oraz poziom budowy osoby za i przed Wami w dolnej części okna. W przypadku remisu, losowo zostanie przyznana nagroda. Na każdym serwerze tylko jeden gracz otrzyma tą kolekcję broni.
Pamiętajcie, że wszystkie budowy, które zakończą się po zakończeniu eventu, nie zostaną doliczone. Rozplanujcie swój czas, tak by zdążyć zebrać wszystkie nagrody.

Nagrody z serwera eventowego (gonzalesa) nie będą przenoszone na żaden inny serwer!!!

Źródło- https://forum.the-west.pl/index.php?threads/dzie%C5%84-niepodleg%C5%82o%C5%9Bci-2016.61355/

Oto jak wygląda pula nagród w tym roku:

Screenshot_1

Zestaw Benjamina Franklina

 

bonus

https://wiki.the-west.net/wiki/Benjamin_Franklin%27s_set

Zestaw Francisco Pizarro

 

bonus.png

https://wiki.the-west.net/wiki/Francisco_Pizarro%27s_set

Zestaw Juan Ponce de León

 

bonus.png

https://wiki.the-west.net/wiki/Juan_Ponce_de_Le%C3%B3n%27s_set

Zestaw Saturiwy

 

bonus

https://wiki.the-west.net/wiki/Saturiwa%27s_set

Bronie Flintlocka

bonus

https://wiki.the-west.net/wiki/Flintlock_weapons_set

 


Zachęcam też do wspierania DzikiTW poprzez wszelkiego rodzaju polubienia itp. na portalach społecznościowych i różnych serwisach:

Polub DzikTW na facebooku!

Subskrybuj kanał na YouTube!